E-mail adressen team

email2

Annette Boersma, locatiecoördinator (op vrijdag) en leerkracht groep 5/6
Werkdagen de hele week behalve donderrdag
annette.boersma@gearhing.net

Alie van der Bei, leerkracht
alie.van.der.bei@gearhing.net

Jorinde van Hulzen, leerkracht groep 1/2
Werkdagen dinsdag t/m vrijdag
jorinde.van.hulzen@gearhing.net

Marike Beckers, leerkracht groep 7 (en 8)
Werkdagen maandag, dinsdag, vrijdag
marike.beckers@gearhing.net

Douty Hiemstra, leerkracht groep 3/4
Werkdagen maandag, dinsdag
douty.hiemstra@gearhing.net

Corinne Witteveen, leerkracht groep 5/6
Werkdagen donderdag, vrijdag
corinne.witteveen@gearhing.net

Lysbeth Stroosma, leerkracht groep 3/4 en intern begeleider (op dinsdag)
Werkdagen dinsdag t/m vrijdag
lysbeth.stroosma@gearhing.net

Akkelien Schipper, leerkracht groep (7)8
Werkdagen de hele week behalve woensdag
akkelien.schipper@gearhing.net

Greetje Veenstra, directeur onderwijsteam 6
Vrijdagochtend is het vaste dagdeel op De Blinker
greetje.veenstra@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6

ria.jongstra@gearhing.net

Attje Jansen, administratie onderwijsteam 6

administratie.blinker@gearhing.net