E-mail adressen team

email2

Annette Boersma, locatiecoördinator (op dinsdag) en leerkracht groep 5/6
de hele week aanwezig, behalve op donderdag
annette.boersma@gearhing.net

Alie van der Bei, leerkracht groep 1/2
aanwezig op maandag
alie.van.der.bei@gearhing.net

Jorinde van Hulzen, leerkracht groep 1/2
aanwezig op dinsdag t/m vrijdag
jorinde.van.hulzen@gearhing.net

Corinne Witteveen, leerkracht groep 3/4
aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdag
corinne.witteveen@gearhing.net

Lysbeth Stroosma, leerkracht groep 3/4 en intern begeleider (op dinsdag)
Werkdagen dinsdag t/m vrijdag
lysbeth.stroosma@gearhing.net

Marike Beckers, leerkracht groep 7/8 en 5/6
aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
marike.beckers@gearhing.net

Akkelien Schipper, leerkracht groep 7/8
aanwezig van maandagmiddag t/m vrijdag
akkelien.schipper@gearhing.net

Douty Hiemstra, Remedial Teaching
aanwezig op maandag-, dinsdag- en donderdagochtend
douty.hiemstra@gearhing.net

Greetje Veenstra, directeur onderwijsteam 6
werkdagen van maandag t/m donderdag
greetje.veenstra@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6
ria.jongstra@gearhing.net

Attje Jansen, administratie onderwijsteam 6
aanwezig op dinsdag of vrijdag
administratie.blinker@gearhing.net